آموزش گوگل ادز یکی از ارکان اصلی مدیریت اگهی گوگل ادز می باشد . با تسلط کامل بر این سیستم خودتان شخصا میتوانید اکانت اختصاصی بسازید ، اگر خارج از ایران و دارای حساب بانکی معتبری هستید حتی اکانت را شارژ کنید و سپس آگهی خود را ایجاد ، کلمات کلیدی مورد نظر و هدف را درج نموده و در نهایت با ایجاد یک بودجه روزانه آگهی شما اجرا شود و کسب و کار خودتان را خیلی ساده رشد دهید.

تدریس خصوصی تبلیغات در گوگل ادوردز

لازمه استقلال در این زمینه تسلط کامل بر این سیستم میباشد مجموعه الگانت وب به صورت خصوصی زیمنه آموزش گوگل ادز را فراهم نموده تا مشتریان عزیز خودشان اگهی ادوردز را مدیریت کنند. شما با آموزش خصوصی در این زمینه توانایی پیدا میکنید از هر جای دنیا به اکانتتان دسترسی داشته و تنظیمات مورد نظر جهت بهینه شدن بیشتر اگهی را اعمال کنید.

شما با آموزش خصوصی تبلیغات گوگل ادز از گزارش ها و آمارهای کاربردی گوگل نهایت استفاده را ببرید و به مرور آگهیتان را بهینه تر کنید.

با آموزش اصولی میتواند از افزونه های کاربردی گوگل ادز مانند کال اوت ، لینک های کاربردی ، مسیج و خیلی از اماکانت دیگر را به آگهیتان اضافه کنید.

google-ads-learn

تعاریف اولیه آموزش خصوصی گوگل ادز

تبلیغات گوگل سرویس پولی شرکت گوگل میباشد برای آن دسته از کسب و کارهایی که سایتشان در صفحه اول گوگل نیست ، اما خیلی دوست دارند به صورت برق آسا در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند ، گوگل ادز همان پیوندهای مالی میباشد که به در بالای صفحه اول گوگل و پایین صفحه اول گوگل ظاهر میشود ، تبلیغات گوگل 4 تبلیغ در بالای صفحه اول گوگل و 3 تبلیغ در پایین صفحه اول گوگل نمایش می دهد و سیستم نمایش این آگهی ها به صورت مزایده است .

یعنی هر کسی که نرخ کلیک بیشتری بدهد در این مزایده برنده شده و در رتبه بالاتر قرار میگرد و مابقی آگهی ها هم بدین شکل چیدمان میشود ، با هر کلیکی که کاربران بر روی آگهی میزنند یک نرخ تعریف شده ای از بودجه روزانه آگهی کسر میشود ، البته داشتن سایت سئو شده و لندینگ بهینه در نرخ تمام شده هر کلیک تاثیر زیادی دارد . یعنی لندینگ بهینه ، کلمات کلیدی مرتبط با آگهی ، نرخی که رقبا بر روی کلمات میگذارند  و تعداد کلیک هایی که بر روی آگهی زده میشود در نرخ تمام شده آگهی تاثیر گذارند . داشتن تسلط کامل بر روی گوگل ادز و مدیریت رقبا ، کلیک های هرز ، درج کلمات هدفمند و استفاده از گزارشات گوگل تاثیر بسزایی در بازخورد اگهی خواهد داشت.

گوگل ادوردز در ایران بخاطر  استفاده بسیار گسترده کسب و کارها از گوگل ادز میبایستی تسلط کافی بر روی این سیستم داشته باشید وگرنه با کارهای غیر حرفه ای که بعضی از رقبا انجام میدهند کل شما شما از بین خواهد رفت.

learn-google-ads

آموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

ما در آموزش خصوصی تبلیغات گوگل بعد از توضیحات و تعاریف اولیه به صورت عملی آموزش ساخت اکانت را آموزش می دهیم برای ساخت و شروع تجارت اینترنتی و مجازی می بایسیتی به ادرس ads.google.com بروید و داستان بازاریابی اینترتی شما از همان لحظه آغاز می شود.

شما برای داشتن حد اکثر استقلال در گوگل ادز میبایستی توانایی داشته باشید خودتان اکانت بسازید و سپس شارژ کرده و آگهی خود را ران کنید تا با کمترین هزینه بیشتر بازخورد را داشته باشد .

ما در تمامی این مراحل همراه شما هستیم و اصول اولیه و حرفه ای ساخت اکانت و شارژ اکانت بدون ساسپند شدن را به شما خواهیم آموخت تمامی مراحل ساخت به صورت عملی بود و کارآموز هم به وصورت علمی تمامی مراحل ساخت اکانت را انجام میدهد و اشکالات پیش آمده را در همان جلسه مرتفع میکنیم. داشتن یک ریموت سرور با یک ای پی پاک لازم شروع استاندراد کار با گوگل ادز می باشد بخاطر تحریم ها امکان ساخت و پرداخت از داخل خاک ایران وجود ندارد حتما میبایسیتی یک ریموت سرور اروپا داشته باشید.

google-ads-account

ساخت کمپ ، گروه ، آگهی و کلمات کلیدی

بعد از آموزش ساخت اکانت و پرداخت های مالی و برسی توسط گوگل ادز و فعال شدن اکانت میتوانید در اولین مرحله کمپ خود را ساخته و در داخل کمپ گروه های خود را تشکیل داده و سپس برای هر گروه میتوانید آگهی های مد نظر را تشکیل داده و کلمات کلیدی هدف خود را تعریف کرده .

ابزارهای مختلفی برای تحقیق در خصوص تعداد ورودی و هدفمند بودن کلمات وجود دارد که در جلسه آموزش خصوص توضیح داده میشود.

بعد از تعریف کلمات و تعیین نوع نمایش کلمات نوبت به برسی توسط گوگل ادز میشود که بعد از نهایتا 1 تا 2 سایت آگهی تایید و آگهی ران میشود .

برای داشتن بهترین فیدبک  میتوانید برای آگهیتان ساعات نمایش و بودجه روزانه تعیین کنید تا کل شارژ شما از بین نرود.

بعد یک دوره اجرای گوگل ادز میتوانید از آمار های متنوع گوگل ادز مثل : تعداد کلیک ، تعداد نمایش ، هزینه هر کلیک و هزینه کلیک کلیک ها ، کلمات سرچ شده توسط مردم استفاده کنید و آگهی خود را هدفمندتر نمائید.

Google-Adwords keyword

آموزش خصوصی بهینه سازی آگهی گوگل ادز

بعد از آموزش ساخت اکانت اختصاصی و پرداخت هزینه شارژ اکانت و بعد از برسی اکانت توسط گوگل ادوردز آگهی شما ران میشود ، در طول زمان اجرای آگهی میبایستی تبلیغات خود را بهینه کنید تا بیشترین بازخورد را داشته باشد ، شما میتوانید نرخ یک کلمه را 1 دلار ست کنید و ورودی بگیرید اما هزینه بالایی روی دست شما خواهد گذاشت اما با بهینه کردن همان کلمه کلیدی میتوان با 15سنت همان کلمه را بالا آورد و ورودی بیشتری گرفت.

برای داشتن حد اکثر ورودی از طریق گوگل ادز میبایستی یک لندینگ پیج سئو شده و بهینه برای هر کلمه کلیدی ساخت ، تا امیتاز صفحه فرود را گرفت که در هزینه و تعداد ورودی های سایت تاثیر گذار می باشد.

همچنین میبایستی کلماتی کلیدی حتما در متن تبلیغ درج شود تا آگهی مرتبط با کلمه کلیدی در شبکه گوگل نمایش داده شود.

میتوانید از کلمات کلیدی که به صورت دوره ای گوگل پیشنهاد میکند در تبلیغتان استفاده کنید و یا کلماتی که در گزارش های آتی مشاهده میکنید کلمات غیر مرتبط را نگتیو نمائید تا نمایش داده نشود و شارژ شما صرفه جویی شود.

رعایت نکات فوق و برسی دوره اگهی این امکان را به شما میدهد تا بیشترین بازخورد را از آگهیتان بگیرید .

Google-Adwords LAERNING

آموزش برسی گزارشات و آمارهای تبلیغ گوگل ادز

بعد از آموزش بهینه نمودن آگهی گوگل ادز نوبت به برسی گزارشات مربوط به تبلیغات اجر شده میرسد این گزارش اطلاعات مفید و جامعی در خصوص تبلیغات در اختیار ما قرار میدهد که بارسی تخصصی میتوانیم تبلیغات گوگل ادز را بهینه کنیم.

یکی از این بخش ها سرچ ترم ها  میباشد ، با اموزش خصوصی این بخش شما میتوانید ببنید در طول زمان اجرای تبلیغات مردم چه کلماتی را جستجو کرده اند و به سایت شما رسیده اند و وارد سایت شما شده اند اگر آن کلمات مفید بوده اند که میتوانید بیشتر روی آن کلمات زوم کنید اگر کلمات غیرمرتبط بوده اند که میتوانید آن کلمات را لیست کرده و نگتیو کنید که دیگر نمایش داده نشوند.

یکی دیگر از این گزارشات که آموزش داده میشود بودجه مصرف به ازای هر کلیک هست یعنی تعداد کلیک ، نرخ کلیک و جمع کلیک های انجام و جمع کل مبلغ مصرفی اکانت می باشد .

شما هر روز میتوانید گزارش شارژ مصرفی روزانه خود را برسی کنید و به سمت بهینه نمودن روزانه اگهی پیش بروید تا در نهایت بهترین تبلیغ برای شما اجرا شود و بازخورد خوبی داشته باشید.

GOOGLE-ADWORDS-LEARNING

جدیدترین آمارها گزارشات گوگل ادز

وقتی که کسب و کارها در گوگل ادز اکانت می سازند به صورت پیش فرض با یک ایمیل جمیل شروع به ساخت اکانت میکنند و گوگل در تمامی مراحل از مرحله سایت تا ایجاد آگهی ، تایید آگهی ، گزارشات مفصل و هر موضوع مهمی را به صورت گزارش به مالک اکانت ایمیل میکند تا کسب و کار از این موضوع اطلاع داشته باشد.

در آپدیت جدید در داخل خود اکانت گوگل ادز هم یک گزارش کلی از هر کمپ ارائه می هد که از تعداد کلیک ها و نمایش شروع شده و هزینه هر کلیک و میانگین و جمع کل هزینه ها هم مشخص است.

گزاراشات مربوط به نمایش تبلیغات در شهر ها و کشورها را هم بر روی نقشه تعیین میکند و همچنین نوع جنیسیت و سن افرادی که بر روی اگهی شما کلیک کرده اند و اینکه در چه بازه زمانی آگهی شما چقدر نمایش داشته است کاملا مشخص است که صاحب اکانت کامل در جریان این امر قرار میگیرد.

گوگل ادز تمامی این گزارش و راهنمایی ها و ایده ها را به مخاطب ارائه میدهد تا یک تجربه خوب و موفقی از تبلیغات گوگل ادز داشته باشد و در این امر مداومت کند و کسب و کار خود را رشد دهد.

نتیجه گیری

آژانس تبلیغاتی الگانت وب با آموزش اصولی نکاتی که به صورت گذرا در بالا ارائه شد هر کسب و کاری که تمایل به تبلیغ در گوگل ادز داشته باشد را توانمند و مستقل نموده و توانایی درج هر نوع تبلیغی را در گوگل ادوردز بدست خواهد آورد .توانایی پیدا میکند نه تنها برای کسب و کار خود بلکه برای هر کسب و کار دیگری کمپ تبلیغات زده و آگهی درج نموده و حتی کسب درآمد کند.

از آمار ها و گزارشات گوگل ادز جهت افزایش کارایی و بازخورد آگهی خود استفاده میکند و آگهی پویا تری را تجربه خواهد نمود.

مصرف روزانه آگهی را میتوانید برسی کنید و بهترین راه های کم شدن نرخ کلیک به شما آموزش داده خواهد شد تا بیشترین فیدبک را از تبلیغتان داشته باشید.

تمامی دوره های آموزش خصوصی تبلیغات گوگل به صورت خصوصی بوده و در محل شرکت تشکیل میگردد و امکان ضبط و فیلمبرداری جلسه آموزشی مهیا می باشد.

هدف نهایی ما توانمند نمودن شما در امر تبلیغات ادوردز و مستقل شدن و آزادای عمل داشتن در آینده تبلیغاتی شما می باشد.

سوالات رایج

آیا آموزش خصوصی طراحی وب الگانت وب به صرت حضوری می باشد یا آنلاین؟

آموزش خصوصی الگانت وب به صورت حضوری دفتر شرکت میباشد اما میتوان به صورت آنلاین هم برگزار نمود.

هزینه آموزش خصوصی طراحی وب سایت چقدر میباشد ؟

هزینه آموزش با توجه به تعیین سطح و تعداد جلسات تعیین میشود .

آیا در جلسه آموزش خصوصی سایت به صورت عملی میتوان نکات آموزشی را انجام داد؟

بله هر نکته ای که آموزش داده میشود ، کارآموز به صورت عملی انجام خواهد داد تا کاملل مسلط گردد.

آیا خدمات پشتیبانی پس از آموزش خصوصی سایت هم ارائه میشود؟

بله رفعع ایرادات و اشکالات احتمالی کارآموزان عزیز در طول 2 ماه بعد از آموزش ،حدود 2 ساعت رفع اشکال غیر حضوری به صورت آنلاین و تلفنی ارائه میشود.

الگانت وب چه پلتفرمی را به صورت پیش فرض آموزش می دهید ؟

الگانت وب به صورت پیش فرض سی ام اس وردپرس را آموزش می دهد از نصب تا ساخت قالب ، ترجمه و راست چین، فونت فارسی و مابقی مراحل.

آیا بعد از آموزش خصوصی سایت میتوان هر سایتی را طراحی نمود و کسب درآمد کرد ؟

بله -حدودا بالای 90 درصد سایت های عمومی ، آموزشی ،املاک و شرکتی را خواهید توانست طراحی کرد