هزینه تبلیغات گوگل اولین دغدغه و سوالی است که مشتریان در بدو انجام تبلیغات سوال میکنند !

اینکه هزینه تبلیغات شما در کدام مسیر هزینه می شود حق مشتری میباشد .

اینکه این بودجه چقدر درآمدزایی دارد و با خیال راحت تبلیغات خود را اجرا کند خیلی اهمیت دارد .

هزینه ها در گوگل ادز بحث بسیار مفصلی دارد اینکه شما جزو کدام دسته از کسب و کارها هستید ، چند رقیب همزمان دارن تبلیغ میکنند ، میزان سرچ عبارت کلیدی شما چقدر است ، بودجه شما چقدر میخواهد باشد ، توقع شما در تبلیغات گوگل چقدر هست، اینها متغیر هایی هستند که هزینه تبلیغات گوگل شما را تعیین میکنند.هر قدر توقع بیشتر و کسب درآمد بیشتر میخواهید ، پس هزینه بیشتری را هم باید جهت تبلیغات پرداخت کنید.

هزینه-تبلیغات-گوگل

برای اینکه بهترین بازخورد از هزینه ای که برای تبلیغات خود میکنید داشته باشد باید خوب تبلیغات ادوردز گوگل را بشناسید و در همان جهت حرکت کرده و مدیریت صحیح داشته باشید. در صورت عدم شناخت از این سیستم کل بودجه شما هدر خواهد رفت.

مدیریت هزینه های تبلیغات گوگل ادز توسط شرکت های مجرب و مسلط به این سیستم میتواند انجام شود ، الگانت وب دارای کارشناسان مجرب و متخصص در خصوص مدیریت اکانت گوگل ادز و هزینه های تبلیغات ادوردز شما  هستند.

متخصصی ما از ساخت اولیه اکانت و شارژ اکانت شما ، ایجاد کمپین تبلیغاتی و درج آگهی ، کلمات کلیدی هدفمندو نرخ گذاری اصولی کلمات و ارسال گزارشات مفصل گوگل ادوردز در کنار شما هستند تا رضایت شما را در جهت همکاری بلند مدت جلب کنند.

تعرفه تبلیغات در گوگل ادوردز

 • بسته ها
 • گزارش کامل گوگل
 • مدیریت کلمات و آگهی
 • کاهش نرخ کلیک

پکیج های فوق نیم ساعته فعال میشوند و کارشناسان ما نرخ کلمات و متون آگهی شما را بهینه خوهند کرد تا بیشترین بازخورد را از اگهی گوگل خود داشته باشید.

در انتهای شارژ گزارش کامل کلیک ، نمایش ها و بودجه مصرفی ارسال میگردد.

قبل از اتمام شارژ اکانت به شما مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد تا قبل از اینکه آگهی های شما قطع شود نسبت به شارژ اکانت اقدام فرمائید.

هزینه تبلیغات گوگل ادز به چه شکل پرداخت می شود؟

اگر کسی مستقیم بخواهد هزینه تبلیغات گوگل را پرداخت کند باید خارج از کشور اقدام نماید ، چراکه ایران جزو لیست تحریم میباشد و در صورت انجام تراکنش مالی برای ادوردز گوگل درجا معلق خواهد شد ، پس خارج از کشور و با یک حساب وریفای شده و واقعی میتوانید اکانت گوگل ادز بسازید و بعد نسبت به شارژ اکانت اقدام فرمایید.

بعد از ساخت اکانت و شارژ نوبت به گوگل ادز میشود که حساب کاربری و مشخصات واریزی شما را چک کند و در صورت عدم وجود مشکل اکانت شما وریفای و فعال میگردد ، سپس با خیال آسوده و منطبق بر قوانین گوگل میتوانید آگهی درج نمائید.

رعایت قوانین و ضوابط گوگل جزو خط قرمر گوگل می باشد ، یعنی چه در مرحله پرداخت حساب شما مشکل داشته باشد و چه در مرحله انجام تبلیغات قوانین گوگل را زیر پا بگذارید امکان دارد اکانت شما کلا مسدود شود هر چند امکان ریفاند شارژ اکانت وجود دارد اما کلی مشکلات برای شما درست میشود.

از آنجایی که برای همشهریان عزیز این امکان وجود ندارد و حساب خارج از کشور هم ندارند الگانت وب میتوانید به عنوان نماینده این عملیات را در اسرع وقت انجام دهد و مشتریان عزیز خیلی راحت فعالیت خود را داشته باشند و از فیدبک تبلیغات گوگل هم لذت ببرند.

قیمت-گوگل-ادز

شما مشتری عزیز با توجه به واحد ارزی که مد نظرتان هست می توانید نسبت به شارژ اکانت اقدام نمایید یا توسط آژانس های تبلیغاتی سفارش دهید به همان واحد ارزی اکانت شما را شارژ نمایند . الگانت وب در حال حاضر با واحد ارزی بات تایلند و درهم امارات نسبت به شارژ اکانت مشتریان اقدام میکند .

اینکه واحد ارزی دلار باشد یا لیر،درهم باشد یا بات در حالت کلی هیچ تفاوتی با هم ندارد لذا انتخاب نهایی را شما مشتریان گرانقدر تصمیم میگرید.

نرخ کلیک های گوگل ادز چگونه محاسبه می شود؟

یکی از سوالاتی که ذهن مخاطبین را درگیر میکند در بدو شروع به کار با اکانت گوگل ادز این هست چه نرخی روی کلمات بگذاریم ؟ میانگین نرخ چقدر هست و اینکه نرخ کلمات کلیدی چطور تعیین میشود.متاسفانه پاسخ قاطعی نمیتوان داد چون این نرخ کلیک به فاکتورهای زیادی متکی است و میتوان به صورت حدودی نرخ را تعیین کرد.

میانگین نرخ کلیک در گوگل ادز با توجه به متغییرهایی مانند سئوی لندینگ پیج سایت ، نرخی که شما در مزایده گوگل برای کلمات در نظر گرفتید و همچنین نرخی که رقبا در ساعت های مختلف بر روی کلمات درج میکنند و همچنین امتیاز کیفی(Quality Score) که کلمات میگیرند تعیین میشوند .

ADWORDS PRICE

برای مدیریت و کاهش نرخ کلیک میتوان با روش هایی در هزینه های تبلیغات در سایت گوگل صرفه جویی کرد  در ادامه به مهترین روش های کاهش هزینه گوگل می پردازیم:

 1. افزایش سئوی سایت
 2. افزایش رتبه آگهی با متن مرتبط با کلمه کلیدی
 3. قراردادن نرخ پیشنهادی نرخ به صورت Manula
 4. اضافه کردن کلمات کلیدی غیر مرتبط به صورت Negative
 5. قرار دادن نمایش کلمات به صورت Exact
 6. استفاده از زمانبندی کمپین تبلیغات
 7. نماش تبلیغات در ناحیه جغرافیایی هدف
 8. هدف گیری تبلیغات بر اساس دیوایس

تخمین قیمت برای رتبه نخست اول گوگل

برای اینکه یک آگهی را برای نفر نخست در صفحه اول گوگل قرار دهیم ابتدا باید بودجه و سرمایه لازم جهت تبلیغات را داشته باشیم با یک بودجه اندک همچین کاری نشدنی است چرا؟

برای اینکه الویت چینش آگهی ها در گوگل ادز بر اساس مزایده است هر چند متغیرهایی مانند رتبه کلمات هم در الویت نمایش آگهی تاثیر گذارند اما نرخ کلیکT حرف اول را میزند ، خب شما برای اینکه رتبه نخست باشید باید بیشترین نرخ را پیشنهاد دهید و هر روز این نرخ را بروزرسانی کنید تا از رقبا بالاتر قرار داده شوید تازه اگر رقبا کلیک اسپم را شروع نکنند شما میبایستی در خوشبینانه ترین حالت برای یک کسب و کار متوسط که ورودی متوسط هم داره روزی حد اقل  500 تا 1000 دلار از جیب مبارک هزینه کنید. اگر کلیک اسپم رقبا اجازه دهد حتما هزینه این مبلغ بازخورد خیلی بالایی هم خواهد داشت.

هزینه رتبه نخست تبلیغات گوگل

باید در نظر داشت بازگشت سرمایه تبلیغات گوگل ادوردز ، حد اقل دو برابر بودجه تبلیغاتی است یعنی اگر کسی 500 دلار هزینه تبلیغات گوگل کند حد اقل 1500 دلار بازگشت سرمایه اش است البته سود کسب و کار در ایران خیلی بیشتر از این هست یعنی بعد از صنوف درصد سود بالایی دارد برای مثال در صنف املاک با فروش یک واحد آپارتمانی که از طریق تبلیغات گوگل انجام میشود سود چندصد میلیونی حد اقل به جیب میزنند یا خیلی از صنوف دیگر روی هر فروش محصول از یک مشتری 600 درصد سود دریافت میکنند که با این اوصاف بازگشت سرمایه خیلی نجومی تر خواهد بود.

بودجه روزانه تبلیغات را چقدر قرارد هیم ؟

بودجه روزانه کمپین تبلیغات گوگل ادز را با توجه به وسعت شرکت و توانایی پاسخگویی و رفع نیاز مشتری میتوان محاسبه کرد اگر شرکتی بزرگ و توانمندی زیادی در ارسال محصول و یا خدمات دارید پیشنهاد میدهم روزی 100 تا 1000 دلار حد اقل بودجه روزانه قرار دهید تا از رقص مشتری هایی که گوگل بر روی شرکتتان سرازیر میکند لذت ببرید.

اگر کسب و کار شما کوچک و محدود است میتوانید بودجه 10 تا 100 دلار برای هر روز قرار دهید همچنین برای ساعات خاصی که شرکتتان فعال هست اگهی را زمانبندی نمائید.

بودجه روزانه گوگل ادز

اگر حتی  سئوی سایتتان عالی هست و در سرچ ارگانیک گوگل  رتبه اول هستید باز رقبای شما 4 آگهی تبلیغاتی گوگل ادزی میتوانند در بالای رتبه نخست طبیعی و ارگانیک درج کنند پس شما از تبیلغات ادوردز واهمه نداشته باشید و با خیال راحت تبلیغ کنید ، گوگل ادز مشتری های جدید و بالفوه به شما معرفی میکند و بازگشت سرمایه شما چندبرابر خواهد شد ،هر قدر بودجه بیشتری برای هر روز در نظر بگیرید گوگل هم مشتری بیشتری روانه سایت خواهد کرد. چه چیز بهتر از این !

هزینه ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز چقدر می شود؟

الگانت وب برای ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز هیچ هزینه دریافت نمی کند ، فقط و فقط هزینه کارمزد شارژ اکانت و یا مدریت اکانت محاسبه میشود.

اما مخاطبان عزیز برای ساخت اکانت اختصاصی میتوان به آدرس ads.google.com مراجعه نموده و با یک ادرس جیمیل نسبت به ساخت اکانت اقدام کنند اما بخاطر مسائل تحریمی امکان پرداخت از داخل کشور را ندارند و حتما می بایستی از خارج از کشور و با یک حساب معبتر ارزی اکانت شارژ گردد.

یکی از خدمات ارزنده آژانس تبلیغاتی  الگانت وب آموزش آموزش خصوصی گوگل ادز می باشد یعنی از مرحله ساخت اکانت تا شارژ ، مریت اکانت ، درج کمپ و آگهی و مدیریت کلمات کلیدی و نرخ گذاری بهینه ، استفاده از گزارش های آماری گوگل ادز  را مسلط شده و خودشان آگهی ادوردزشان را مدیریت کنند.

ساخت اکانت گوگل ادز

اگر بخواهیم یک جمع بندی خوبی از مقاله بالا داشته باشیم این هست که ،با یک هزینه معقول و حساب شده میتوان در عرض نیم ساعت یک اکانت اختصاصی در سایت گوگل بسازیم و تبلیغاتمان را در سایت گوگل را اجرا و در صدر گوگل ایستاد و از گرفتن مشتری لذت برد، به صورت شفاف هزینه های هر کلیک را مشاهده و برسی کرد ، و هر لحظه میتوان به صورت پویا آگهی خود را از هر جای دنیا که باشیم مدیریت کرد .

این نوع تبلیغ کردن یعنی بهترین و آسان ترین روش رشد و ارتقاء کسب و کارمان و کسب درآمد می باشد ، امید است با استفاده از دانش بروز کارشناسان مجرب الگانت وب بهترین ، پربازده ترین و پویا ترین تبلیغات را برای شما عزیزان انجام دهیم.

سوالات رایج

هزینه تبلیغات گوگل چقدر است ؟

هزینه تبلیغ در سایت گوگل به پارامتر های مختلفی همچون نرخ کلیک پایه ، تعداد قبا ، نرخی که رقبا هر روز تغییر می دهند ، سئوی لندینگ پیج ، بستگی دارد و هزینه ثباتی ندارد.

آیا الگانت وب خدمات اکانت های مدیریت شده را هم انجام می دهد ؟

بله با افتخار یکی از خدمات ما مدیریت اکانت های گوگل ادز می باشد از نرخ کلیک تا بهینه سازی تبلیغات و ارسال گزارشات جزء خدمات ما می باشد.

مدت زمات شارژ اکانت گوگل ادز چقدر است ؟

حد اقل نیم ساعت و حد اکثر 2 ساعت زمان شارژ اکانت بطول می انجامد.

آیا برای ساخت اکانت اختصاصی هزینه دریافت میکنید ؟

ساخت اکانت اختصاصی در مجموعه الگانت وب رایگان میباشد به شرطی که سفارش شارژ ارزی هم داده شود.

میتوان هزینه تبلیغات در صفحه اول گوگل را برای یکماه تقسیم نمود ؟

بله میتوان یک بودجه منطقی برای هر روز تعریف نمود و با تنظیمات اصولی زمانبندی تا یکماه تبلیغ با یک هزینه مشخص مدیریت شود.

بازگشت سرمایه هزینه تبلیغات گوگل چقدر است ؟

بخاطر هدفمند بودن این نوع آگهی ها حد اقل دو برابر هزینه مصرف شده بازگشت سرمایه خواهد داشت.