در زمان کنونی و عصر حاضر تمامی صاحبان مشاغل به دنبال طراحی سیستم و نرم افزارهایی هستند برای ارتباط ساده و آسان با مشتری ، زمانی بود مشتری از طریق وبلاگ محصولات خود را معرفی میکردند ، کم کم پای طراحی سایت های حرفه ای به میاد آمد و باز هم یکم شرایط برای مشتریان جهت سفارش محصول و پرداخت سخت بود .

کمی نگذشت که پای اپلیکیشن های موبایل داخل موبایل های هوشمند باز شد و مشتری خیلی ساده از طریق گوشی و اپلیکیشن اختصاصی از خدمات کسب و کارها استفاده میکردند و حتی پرداخت انلاین هم انجام می شد. و هم اکنون بخشی از بازار فروش خدمات و محصولات در شبکه های اجتماعی انجام میگردد که خود این شبکه های اجتماعی جزو پلتفرم ها و اپلیکیشن های موبایل دسته بندی میشوند.

در حال حاضر اپلیکیشن های اندروید و ای او اس (IOS) سهم قابل توجهی را در بازار فروش خدمات و یا محصولات در ایران گرفته است.

ما با طراحی سایت حرفه ای امکان ایجاد اپلیکیشن آن سایت را داریم تا بروزرسانی وب سایت اپلیکیشن سایت هم بروز گردد و با یک تیر دو هدف را بزنید. داشتن اپلیکیشن موبایل کار را برای مردم خیلی اسان و ساده تر می کند و این کار در فروش خدمات و محصول بیشتر تاثیر زیادی خواهد داشت.

APP

چرا برای وب سایتمان اپلیکیشن طراحی کنیم ؟

یکی از مسائلی که دارای اهمیت بسیار زیادی در عصر دارد راحتی کار به خدمات و سرویس های شرکت هاست ، تمامی شرکت ها به سمت ارائه خدمات سهل و اسان به کاربرانشان هستند تا با کمترین زحمت و تخصص و زمان بتوانند نیاز خود را برآورده کنند ، در این بین وجود یک سطح واسطه بین کاربر و وب میتواند این مشکل را کرده و یک سطح دسترسی ساده تری به مردم ارائه داده شود.

با داشتن اپلیکیشن سایت هم یک امکان و نیاز ویژه مشتری را رفع نموده و هم کسب و کار شما کامل تر میشود واز همه مهمتر در جهت و امتداد رشد تکنولوژی پیش گام خواهید بود و از تکنولوژی روز عقب نمی مانید. با انتشار اپلیکیشن موبایل در مارکت های مطرح مانند گوگل پلی و بازار میتوانید با تبلیغات نصب اپلیکیشن حتی مشتری جدید نیز بگیرید و تمامی اینها منجر به رشد کسب و کار شما خواهد شد.

در آینده نیز این پلتفرم ها رشد چشمگیری خواهند کرد و بازار این صنف درآمد سرشاری را نصیب کسب و کارهایی که در این زمینه پیشرو هستند خواهد کرد ، پس تا دیر نشده شروع به ساخت یک اپلیکیشن موبایل حرفه ای برای صنف خود بکنید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل

میتوان برترین ویژگی و مزیت داشتن اپلیکیشن موبایل را به ترتیب اهمیت اینطور شرح داد:

 • ارتباط دو طرفه و ساده با مشتری و برسی لحظه ای کسب و کار شما از طریق اپلیکیشن موبایل
 • کاهش هزینه تبلیغات با ارسال نوتیفیکیشن از طریق اپلیکیشن
 • سبقت از رقبا با ایجاد اپلیکیشن و ایجاد یا سطح رابط کاربری ساده تر
 • ارتقاء برند و نام شما با حرکت در مسیر تکنولوژی و ارتقا کسب و کارتان
 • افزایش فروش بیشتر محصولات و خدماتتان از طریق اپلیکیشن ها
 • افزایش مخاطبین شما از طریق ساخت اپلیکیشن موبایل
 • امکان دسترسی افلاین به مشتری و برسی خدمات شما بدون نیاز به اینترنت
 • سرعت دسترسی بیشتر ، تا کابران بخوان وارد سایت رقبا شوند و خدمات آن کسب و کار را برسی کنید در کمتر از چند ثانیه وارد اپ شما شده و خدمات شما را برسی میکنندو در زمان کاربران صرفه جویی میشود.

پس همین امروز به فکر ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای برای سایتتان باشید.

طراحی اپلیکیشن سایت

دیگر مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل

شما در بازار پر قیب دیجیتال مارکتینگ با نداشتن اپلیکیشن موبایل بازار این حوزه را به راحتی دو دستی تقدیم رقیب خواهید کرد. چرا که رقبا با تبلیغات در سایت های منتشر کننده مثل گوگل پلی و بازار به راحتی افزایش نصب شامل حالشان خواهد شد و با افزایش نصب یعنی مشتری بیشتری به سمت اون کسب و کار سرازیر خواهد شد. پس همین امروز برای داشتن بیشترین خورجی و فروش بیشتر استارت طراحی اپلیکیشن را بزنید و سهم خود را از بازار بگیرید.

یکی از مسائل مهم در دنیای طراحی اپلیکیشن داشتن امنیت می باشد ما با طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت کد نویسی اختصاصی هیچ باگی در روند طراحی اپلیکیشن شما نخواهیم گذاشت و تمامی مراحل طراحی تست و باگ گیری خواهد شد.

شما با بروزسانی محصولات سایتتان به صورت خودکار اپلیکیشن شما هم به روز میشود. حتی شما از طریق تنظیمات خو اپلیکیشن که در مدیریت سایت مهیا شده است می توانید تمامی تنظیمات مانند: طراحی حرفه ای و زیبای صفحه اول ،تنظیمات  رنگ ، فونت ، تعداد نمایش محصولات در صفحه اول اپ ، درج اسلایدر در اپ و همچنین صفحه لودینگ اختصاصی درج کنید .پس داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای و بروز میتواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد.

ویژگی های یک اپلیکیشن حرفه ای

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی اپلیکیشن موبایل انعطاف پذیر بودن آن است یعنی کاربر به راحتی بتوانید با آن اپ کار کند و ایراد احتمالی را به راحتی بتوان مرتفع نمود و تجربه کار آسان و ساده را برای در خاطر مشتری ثبت نمود.

نکته مهم بعدی میتوان تبلیغات بر روی اپلیکیشن موبایل به بازار هدف هست تا مشتری واقعی این اپلیکیشن را بتواند ببیند و تمایل به نصب ان بر روی گوشی خود داشته باشد.

قدرت وسرعت اجرا عملیات در اپلیکیشن موضوع مهم دیگر است که جزو ویژگی یک اپلیکیشن خوب در نظر گرفته میشود ، کاربر حوصله و صبر و تحمل جهت اجرای هر عملیات را ندارد و به محض اشاره میخواد اون امکان برایش اجرا شود پس قدرت و سرعت اجرا در طراحی اپ باید در نظر گرفته شود.

امنیت اپلیکیشن موضوع دیگر ویژگی یک اپ خوب هست با داشتن اپلکیشن امن میتوان در اینده برنامه ریزی کرد و سهم خود را از بازار بگیرید در صورت کوچکترین مشکل امنیتی حتما مشتریان شما ریزش بسیار زیادی خواهند داشت و اعتماد خود را به اپلیکیشن موبایل شما از دست خواهند داد.

APP-DESIGN

مراحل ساخت اپلیکیشن اختصاصی موبایل ؟

جهت طراحی اپلیکیشن ابتدا میباست نیاز نرم افزار توسط کارفرما ارائه شود یعنی چه نیازی را میخواهد با اپلیکیشن تبدیل کند ، پس نیاز اولیه را شرح داده و به الگوریتم اولیه میبایست تبدیل کند و در قدم بعدی باید هدف کارفرما مشخص شود این نیاز در چه محیطی میخواهد به ارائه خدمات بپردازید تا بتوان یک برنامه ریزی اصولی برای طراحی اپلیکیشن داشت.

قدم بعدی روال کسب درآمد به چه صورت هست آیا فقط خدمات رایگان میدهد یا خیر فروش محصول و خدمات هست ، پس درگاه پرداخت نیاز دارد با این ویژگی و نیازمندی ها اولیه میتوان استارت اولیه طراحی اپ را زد و طرح اولیه را آماده نمود جهت اجرا و پس از اصلاحات و رفع مشکلات احتمالی اپ نهایی تحویل مشتری میشود و در صورتی که نیاز به ارتقا و یا رفع مشکلات احتمالی بود بر اساس قرارداد فی مابین میتوان آن اپ را باز ارتقا داد یا مشکلات احتمالی را رفع نمود. با ایجاد اپ نهایی میتوان آن را در اپ استور و گوگل پلی و بازار انتشار داد و بازار این کسب و کار را هم بدست آورد.

مراحل ساخت اپلیکیشن اختصاصی موبایل ؟

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS چگونه است ؟

هم زمان با گسترش استفاده از گوشی های هوشمند اندروید بازار کار اپلیکیشن های اندروید و IOS  رونق فراوانی گرفته است .

اکثر کاربران ترجیح میدهند برای استفاده از برنامه های وب از اپلکیشن آن سایت استفاده کنند هم سهل و آسان هست و هم در وقت و زمانشون صرفه جویی میشود.

تیم تخصصی الگانت وب با توجه به نیامندی های کارفرما بهترین پروژه طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS را با هزینه معقول و زمان منطقی طراحی و پیاده سازی نموده و تحویل مشتریان عزیز میدهد .

بر اساس الگوریتم مشتری و نیازی که کاربری اپلیکیشن را تعریف میکند کار طراحی اپ را انجام میدهیم . سایت های زیادی کار طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت ویزارد فعالیت میکنند اما اپ های تخصص را به هیچ وجه از طریق سایت های انلاین نمیشود طراحی نمود وحتما میبایستی کد نوشته شود.ما آماده هستیم قوی ترین و حرفه ای ترین اپ های روز دنیا را با هزینه معقول طراحی و تحویل شما دهیم.

مراحل ساخت اپلیکیشن اختصاصی موبایل ؟

انواع اپلیکیشن موبایل

همانطور که مطع هستید دستگاه های هوشمندی زیادی در بازار وجود دارند که سیستم عامل های مختلفی هم روی آنها نصب میباشد ، سیستم عامل اندروید بیش از 85 درصد بازار سیستم عامل های بازار موبایل را در اختیار دارد و IOS هم بیش از 10 درصد و مابقی سیستم عامل دیگر دسته بندی میشوند.

دسته بندی های بسیار متنوعی را برای اپلیکیشن ها شرح داد که مهمترین انها بدین شرح میباشند :

 • اپلیکیشن های سیستمی که بر روی خود گوشی نصب پیش فرض هستند.
 • اپلیکیشن های سبک زندگی مانند اپلیکیشن ورزش های هوازی ، لاغری و تغذیه
 • اپلیکیشن های شرکتی که معرفی خدمات و محصولات شرکت ها را بر عهده دارند
 • اپلیکیشن فروشگاهی که کار معرفی محصولات را بر عهده دارند.
 • اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی که پر کاربرد ترین اپلیکیشن های موجود در بازار هستند.
 • اپلیکیشن های بازی و سرگرمی که سهم زیادی از بازار را در بر گرفته اند.
انواع-اپلیکیشن

جمه بندی

ما در مقاله بالا به صورت کامل لزوم ساخت یک اپللیکیشن موبایل را تشریح کردیم ، اینکه داشتن اپلیکیشن موبایل چه مزمیتی میتواند برای کسب و کار ما داشته باشد و فروش ما را بیشتر کند. با انواع اپلیکیشن های موجود در بازار صحبت کردیم ، در مورد اینده اپ موبایل و اینکه چقدر از سهم بازار ای تی را خواهد گرفت . مراحل ساخت و سفارش اپلیکیشن را تشریح کردیم و اینکه با یک تیر شما میتوانید دو هدف را بزنید.

ما در خصوص ساخت اپلیکیشن اندروید و ای او اس و ویژگی هر یک صحبت کردیم که در حال حاضر 95 درصد بازار موبایل در ایران در دست گوشی ها با سیستم عامل اندروید می باشد .

بدون شک میتوان گفت بازار ای تی و تکنولوژی ای تی به سمت گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و IOS با سرعت بسیار بالا در حرکت است ، بنا براین داشتن یک سایت و با اپلیکیش حرفه ای موبایل میتواند تکمیل کننده کسب و کار شما باشد و از بازار رقبا نیز عقب نمانید.

امیدوارم مجموعه الگانت وب بتوانید نیاز و دغدغه شما عزیزان را در خصوصی ساخت این نوع اپلکلیشن ها مرتفع کند و به درامد بسیار خوب برسید.

سوالات رایج
مدت زمان طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است ؟

جهت طراحی اپلیکیشن موبایل با توجه به طرح و درخواست کارفرما هزینه برآورد میشود.

آیا برای انتشار اپلیکیشن هم هزینه جداگانه نیاز است ؟

بله جهت انتشار در بازار یک هزینه ثابتی می بایستی به بازار پرداخت شود.

آیا اپلیکیشن طراحی شده شامل خدمات پشتیبانی هم می باشد ؟

بله حتما تا مدت زمان 1 سال شامل خدمات پشتیبانی خواهد شد.

آیا امکان پرداخت آنلاین هم در اپلیکیشن وجود دارد ؟

بله بعد از گرفتن نماد و درگاه اینترنتی به راحتی امکان فعال سازی وجود دارد.

آیا آموزش پنل اپلیکیشن موبایل در شرکت شما امکان پذیر هست ؟

بله بعد از انجام کار طراحی اپلیکیشن خود پنل و تنظیمات پنل آموزش داده میشود.