یکی از خدمات ارزنده مجموعه الگانت وب تدریس خصوصی طراحی سایت می باشد ، با آموزش خصوصی طراحی سایت توانایی دارید هر نوع سایت با هر نوع کاربری به راحتی و بدون نیاز به کد نویسی در کمترین زمان اجرا کنید.

تمامی مراحل آموزش به صورت خصوصی و حضوری بوده و در حین انجام آموزش روی یک پروژه عملی کارخواهد شد، از آنجایی که 90 درصد پروژه های تحت وب بر روی وردپرس انجام میشود ما هم روی این پلتفرم آموزش خصوصی سایت را انجام می دهیم.

با اتمام این دوره کارآموز تسلط کامل بر روی روی پروژه را دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس
 2. کانفیگ و تنظیمات اولیه وردپرس
 3. ساخت لیندینگ های مخلتف در سایت
 4. ایجاد بی نهایت صفحه و برگه در سایت
 5. خرید و ترجمه و راست چین نمودن انواع قالب تجاری وردپرس
 6. ایجاد بی نهایت خبر و مقاله در سایت
 7. آموزش خصوصی اصول سئو در وردپرس

LEARN WEBDESIGN

نکات مهم در امر آموزش طراحی وب

نکات مهم در امر آموزش طراحی وب شامل موارد زیر می باشد :

 • ایجاد زمینه مناسب برای کارآموز جهت یادگیری مناسب
 • توضیحات مقدماتی و بازکردن نقشه راه آموزش خصوصی سایت
 • تدریس صحیح توابع و کد های پایه و ترسیم صحیح الگوریتم نرم افزار
 • آموزش کد ها در محیط عملیاتی و تکرار کدنویسی توسط کارآموز
 • ایجاد کار تیمی جهت تولید یک نرم افزار تخصصی
 • ایجاد پروژه نهایی توسط کار اموز جهت برسی میزان یادگیری

یکی از مسائل خیلی مهم در امر آموزش کد نوسی طراحی وب میزان علاقه کار آموز ، داشتن پیش زمینه مناسب و پشت کار و صبر می باشد هر قدر کار آموز صبور باشد و علاقه نشان دهد و فعالیت بکند به همان میزان هم خروجی بهتر خواهد گرفت .

طراحی وب به تخصص و پشت کار و خیلی زیاد به علاقه نیاز دارد تا بتوان یک برنامه نویس حرفه ای شد و در بازار کار سهم خودمان را بگیریم.

با داشتن موارد فوق کارآموز در مسیر صحیح آموزش خصوصی سایت قرار گرفته و خیلی راحت به هدف خود خواهد رسید

تدریس خصوصی طراحی سایت وردپرس

شاید شما هم نام وردپرس پرس را شنیده اید بله این سی ام اس محبوب، دینا را متحیر خود کرده است ، سی ام اسی که 90 درصد نیاز کسب و کارها  را مرتفع میکند، این سیستم دارای قالب های متنوع و حتی  قالب تجاری بسیار محبوبی هستند که هر نوع سایتی را می توانید با آن راه اندازی کنید.

با آموزش خصوصی طراحی سایت وردپرس به راحتی میتوانید این سیستم مدیریت محتوای رایگان را دانلود و در هاست خود نصب کنید و از بی نهایت امکاناتی که دارد لذت ببرید.

با آموزش خصوصی وردپرس میتوانید از مخزن وردپرس انواع افزونه مورد نیاز خود را نصب کنید ، میتوانید انواع قالب اختصاصی مورد نیاز خود را طراحی و نصب کرده ، میتوانید با این سیستم بهینه هر نوع سایتی را در رتبه اول گوگل قرار دهید ، چه چیزی بهتر از این !

ما با تدریس خصوصی وردپرس در یک محیط کاملا عملی و به صورت حضوری مهارت شما را بالا خواهیم برد و توانایی گرفتن پروژه های بزرگ طراحی سایت و همچنین پروژه های بزرگ سئو را خواهید داشت.

WP-CMS

نکات جالب در خصوص تسلط بر وردپرس

شاید به ظاهر طراحی سایت وردپرس خیلی ساده و راحت به نظر برسد اما به قدری دنیای وردپرس بزرگ هست که هر کسی با توجه به توانش به میزان تخصص و قدرت یادگیری اش توانایی پیشروی دارد . این سیستم بسیار بزرگ که صدها نفر در دنیا بر روی این پلتفرم کار میکنند و هر روز امکانات جدیدی به ان اضافه میکنند که به صورت دوره ای اپدیت بر روی پنل مدیریت ظاهر میشود که واقعا اگر کسی بخواهد همچین پنلی رو سفارش دهد حد اقل باید 200 میلیون تومان هزینه پرداخت کند.

شما میتوانید در وردپرس یک قالب با 2500 خط کد بنویسید، میتوانید یک قالب با 200 هزار خط کد که شامل یک پنل مدیریت برای خود قالب هست را بنویسید که واقعا نیازمند یک شخص متخصص برنامه نویس در این امر است.

شما میتوانید از مخزن وردپرس یک افزونه با چند کلیک نصب کنید ، اما اگر متخصص باشید میتوانید هر نوع افزونه مورد درخواست کارفرمای خود را کد نویسی کنید و اتفاقا پول خوبی هم بگیرید ، پس در بحت آموزش وردپرس ، تخصص برنامه نویسی حرف اول را میزند نه صرفا نصب CMS و قالب خریداری شده و افزونه های آماده. برای تسلط به تمامی موارد فوق یک برنامه جامع همراه با یک پشت کار و تلاش خستگی ناپذیر می طلبد تا به مقصود خود برسید.

هزینه آموزش خصوصی طراحی وب سایت

هزینه آموزش خصوص طراحی وب سایت به چند عامل بستگی دارد که در ادامه با دانستن سوالات زیر میتوان تا حدودی هزینه آموزش را دانست :

 1. آیا آموزش کد نویسی 0 تا 100 یک سایت مد نظر هست یا آموزش نصب CMS
 2. آیا میخواهید طراحی قالب انجام دهید یا ترجمه و راست چین نمودن قالب
 3. آیا سئو و مسائل بهینه سازی سایت هم مد نظر هست یا خیر
 4. آیا آموزش تولید محتوای سئو بیس هم مد نظر هست یا خیر

اگر بخواهید کد نویسی کامل یک سایت را مسلط شوید حد اقل نیاز به 120 ساعت کار آموزشی تخصصی هست که هزینه آموزشی این کار در حدود 10 میلیون تومان هزینه در بر دارد .

اما اگر صرفا با سیستم های مدیریت محتوا بخواهید سایت بزنید خب زمان کمتر و هزینه کمتری نیاز دارد که با یک هزینه 2 تا 4 میلیون تومانی میشود این هزینه را پرداخت کرد .

هزینه سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا هم جدا گانه میبایست محاسبه شود که حدود 10 تا 15 ساعت هم سئو زمان نیاز دارد برای آموزش اصولی.

WEBDESIGN-PRICE

سر فصل های آموزش خصوصی طراحی وب

سر فصل های آموزش خصوصی طراحی سایت وردپرس شامل موارد زیر می شود:

 • تعاریف کلی طراحی وب و معرفی انواع سیستم مدیریت محتوا
 • نقش طراحی وب در بازاریابی اینترنتی
 • ایجاد هاست و دامنه  و  آپلود CMS در هاست
 • نصب و راه اندازی اولیه سیستم مدیریت محتوای وردپرس
 • کانفیگ و تنظیمات اولیه سیستم مدیریت محتوا
 • خرید قالب تجاری خارجی و ترجمه ، فارسی سازی  و راست چین کردن
 • آموزش اصول لینک سازی بین صفحات و لینک بلیلدینگ داخلی
 • ساخت انواع افزونه وردپرس
 • آموزش بروزرسانی هسته وردپرس و افزونه های رایگان و تجاری
 • آموزش استفاده از افزونه تجاری در وب سایت
 • ایجاد صفحات سئو بیس و تولید محتوا و ساخت منوی مربوطه
 • مدیریت قالب و تنظیمات کلی قالب
 • آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی و نصب درگاه
 • آموزش بروزرسانی سایت و گرفتن بک آپ های منظم از وب سایت
WEB-DESIGN-SARFASL

خروجی یادیگری سرفصل های آموزشی سایت

با یادگیری سر فصل های فوق توانایی پیدا میکنید انواع صفحه را در وردپرس ایجاد کنید ،توانایی دارید تمامی دیدگاه ها و نظرات خبرها را برسی و تایید کنید و یا پاسخ بدهید ، توانایی پیدا میکنید قالب اختصاصی با توجه به درخواست مشتری طراحی و پیاده سازی کنید ، خیلی ساده میتوانید کاربران سایت را مدیریت کرده و سطح دسترسی آنها را ارتقا دهید و یا مدیر جدید بسازید ،خیلی ساده میتوانید انواع افزونه کاربردی برای سایت طراحی کنید ، توانایی دارید از ابزارک های سایت استفاده کنید ، توانایی بارگزاری انواع فیل و تصاویر در مدیریت رسانه وردپرس را خواهید داشت.

توانایی دارید کل هسته وردپرس را به صورت دوره ای بروزرسانی کنید حتی برای افزونه های سایت هم دوره ای بروزرسانی در پنل مدیریت قرارداده میشود کافیست با یک کلیک تمامی افزونه های سایت را بروز کنید.

میتوانید خیلی ساده هر نوشته و مطلب سایت را سئو کنید با توجه به قواعدی که در امر سئو اموزش دیده اید.

شما راحت میتوانید از امکانات ادیتور وردپرس نهایت استفاده را ببرید یعنی مثل یک افیس ورد امکانات در اختیار شما قرار میدهد که توانایی کار بر روی متن و عکس و چند سانه ای را به شما می دهد. چه چیز بهتر از این !

میتوانید برای هر مشتری یک صفحه اختصاصی همراه با دسترسی ویژه بسیازید و حتی میتوانید با توجه به نیازهای جامعه سایت با امکانات کاربردی همان کسب و کار را بسازید مثل سایت املاک  یا سایت رزرو نوبت برای کلینیک ها و خیلی از امکانات بسیار زیاد وردپرس پس تا دیر نشده بجمبید .

مدت زمان تدریس خصوصی طراحی سایت چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت آموزش طراحی سایت بر اساس نیازمندیهایی است که کارآموز درخواست میدهد ، یعنی نیاز کار آموز برسی و سپس مدت زمان و هزینه اعلام میشود ، اینکه کارآموز دوست دارد آموزش تخصصی کدنویسی سایت را یادبگیرید یا صرفا ساخت سایت با سی ام اس های بین المللی ، اینها تفاوت بسیار زیادی در زمان و هزینه آموزش خصوصی سایت دارند.

اگر شخص کارآموز صرفا آموزش طراحی سایت با وردپرس را درخواست دهد با 15 تا 20 جلسه 2 ساعته کامل مسلط میشود ، اما گر برای آموزش کد نویسی به زبان PHP  یا ASP بخواهد اقدام کنید هر کدام از این زبان ها حد اقل 240 ساعت مفید آموزش می طلبد.

زمان انجام عملی  پروژه کد نویسی  یا خروجی آموزش  سی ام اس های آماده  به صورت عملی هم میبایستی لحاظ شود تا یک آزمایشی از میزان یادگیری کارآموز در محیط عملی و واقعی انجام شود.

اگر کار آموز به صورت اصولی و با علاقه در این مسیر قدم گذارد حتما میتواند یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شود و آینده درخشانی برای خود و خانواده خود رقم بزند.

TIME-LEARNING-SITE

اجرای پروژه عملی حین آموزش

یکی از مسائل اساسی در هنگام آموزش طراحی سایت پروژه عملی طراحی وب می باشد یعنی کارآموز میبایستی هر انچه که در حین آموزش یادگرفته است را در صحنه عمل به نمایش گذاشته تا مشکلات و ایراداتش مشخص شود و با رفع ایرادات پروژه اجرایی به یک طراح سایت ماهر تبدیل شود.

نکاتی که میبایستی کار آموز حین اموزش توجه کند تا بتواند یک طراح وب خوب شود بدین شرح میباشد :

 • اینکه کارآموز توجه و دقت کافی به کدهای کاربردی که استاد پروژه اموزش می دهد داشته باشد .
 • نکات مهمی که استاد پروژه به کارآموز میگوید یادداشت کند
 • دقت کافی در نصب و کانفیک سیستم مدیریت محتوا
 • دقت کافی در ساخت قالب سایت
 • دقت کافی در بهینه سازی قالب سایت

با دانستن موارد فوق کارآموز میتواند به صورت علمی خود یک پروژه طراحی وب را اجرا کند و در وب بارگذاری کند.

WEB-DESIGN-SARFASL

سوالات رایج

مدت زمان انجام آموزش طراحی وب سایت چقدر است ؟

بستگی به نوع درخواست و نیازهای کارآموز جهت آموزش دارد برای مثال آموزش وردپرس با 15 تا 20 جلسه میتواند انجام شود.

هزینه آموزش خصوصی طراحی وب چقدر است ؟

حد اقل هزینه آموزش خصوصی سایت 2 میلیون تومان می باشد.

آیا آموزش خصوصی در محل ما انجام میشود یا شرکت الگانت وب ؟

تمامی آموزش های خصوصی و حضوری در محل شرکت الگانت وب انجام میشود.

آیا مشاوره قبل از اموزش خصوصی سایت داده میشود؟

بله در تمامی ساعات اداری میتوانید با مجموعه الگانت وب تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

محل شرکت الگانت وب جهت آموزش حضوری در کدام منطقه میباشد ؟

آدرس ما : تهران -میدان انقلاب - ابتداری کارگر شمالی - کوچه رستم پلاک بیست واحد هفت می باشد.