قاونین جاری در مجموعه الگانت وب بدین شرح می باشد :

ابتدای شروع  همکاری بر اساس اطلاعات هویتی و احراز هویتی قرار داد بسته شده و همکاری ما اغاز میگردد.

ماده1) مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با دامنه، هاست،پنل پیامک، وبسایت ومحتوای منتشر شده درسایت درزمان حال وآینده را برعهده گرفته وکلیه خدمات گرفته شده را بدون سوء نیت از عرش هاست خریداری نموده ام وهمچنین مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد.

ماده2)وب سایت به صورت کامل نزد مشتری تست و آزمایش خواهد شد و در نهایت آموزش و تحویل می گردد و تسویه کلی می گردد.

ماده 3-)پشتیبانی وب سایت سال اول رایگان می باشد که شامل پشتیبانی سرور و پشتیبانی آموزشی می باشد که شامل تغییر در ساختار و ظاهر سایت به هیچ وجه نمی باشد.درصورت درخواست پشتیبانی آموزشی و بروزرسانی هسته وب سایت و افزونه ها در سال های بعد می بایست قراداد پشتیبانی سالانه منعقد گردد .بعد از اتمام دوره یکساله هاست و دامنه می بایست تمدید گردد . در صورت عدم تمدید بعد از گذشت یک ماه از تاریخ انقضاء، امکان تمدید دامنه و هاست وجود ندارد و اطلاعات هاست پاک می گردد و در صورت وجود فایل پشتیبانی هزینه ریکاوری دریافت می گردد.

ماده 4-)بعد از انعقاد قرارداد وب سایت،50 درصد هزینه قرارداد شامل:هزینه های مربوط به ثبت دامنه و فضا و همچنین بیعانه کار از مشتری دریافت و ما بقی هزینه سایت بعد از تحویل و آموزش صورت می گیرد و همچنین تمامی مسائل مربوط به سئو و بهینه سازی سایت در موتور های جستجوگر مثل گوگل برعهده مشتری می باشد ولی نکات سئو آموزش داده خواهد شد.

ماده 5-)در صورت ارسال ایمیل اسپم از سرور،و یا ویروسی شدن بعد از اخطارمطابق قوانین سرور که در تمامی شرکت ها اجرا میشود وب سایت معلق و در صورت تکرار وب سایت از سرور حذف خواهد شد و همچنین هزینه تمدید سالیانه دامنه های بین المللی و هاست با نرخ ارز روز محاسبه می شود.

ماده 6-) در صورت اضافه شدن هر زبان در سایت 50 درصد به مبلغ اولیه اضافه میشود.و همچنین در صورتی که مشتری به هر علت نسبت به دریافت سایت خود کوتاهی نماید هزینه بیعانه بابت هاست و دامنه و یا هزینه طراحی اولیه و یا زمان مشاوره و قرارداد محسوب می شود.

ماده 7-)اطلاعات اولیه ساخت سایت توسط شرکت (حتما اطلاعات بصورت فایل تحویل شرکت گردد) عبارتند از: فایل های تماس با ما،درباره ما،50 عکس به صورت دسته بندی شده برای گالری سایت،5 صفحه اطلاعات رزومه شرکت و آرم شرکت.در صورت ارائه اطلاعات اضافه بر قرارداد می بایست هزینه داده های اضافی برآورد شده و به جمع کل قرارداد اضافه گردد.

ماده8)مدارک مورد نیاز :ارسال کپی کارت ملی و تعهد نامه الگانت وب.
تذکر : حتما وب سایت خود را حداقل هر 6 ماه یکبار بروز رسانی نمایید تا مشکلات بعدی برای سایت بوجود نیاید.