قیمت سئو سایت

فهرست مطالب

امروزه یکی از بزرگترین چالش برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک هزینه و قیمت تمام شده سئو سایت می باشد ، خروجی بازاریابی هر کسب و کاری در حال حاضر دیده شدن در صفحه اول گوگل می باشد ، از آنجایی که صفحه اول گوگل 10 سایت برتر رتبه بندی میشودند میبایست با یک شرکت سئو جهت بهینه سازی اصولی وارد عمل شد تا بتوان با یک برنامه ریزی حساب شده به هدف نهایی رسید.

روش های زیادی برای محاسبه هزینه سئو وجود دارد ، تیم بزرگ الگانت وب بر اساس حرفه ، تجربه کاری و تحقیقات انجام شده روش های شفاف تعیین هزینه سئو سایت را برای شما بازگو نمائیم.

مواردی که در تعیین هزینه سئو نقش دارند بدین شرح هستند :

  1. نوع کلمه کلیدی جهت سئو
  2. میزان رقابت بر سر کلمه کلیدی
  3. جایگاه مد نظر کارفرما در صفحه اول گوگل
  4. تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
  5. مدت زمانماندگاری و میزان رشد جایگاه در گوگل

SEO-PRICE

هزینه سئوی سایت چطور تعیین می شود؟

برای تعیین هزینه سئو باید موارد مختلفی را مد نظر قرار داد از جمله  موارد  مهم جهت تعیین قیمت سئو ساختار سایت می باشد یعنی سی ام اس نصب شده برای سایت آیا بهینه هست یا خیر ، صفحات ساخته شده آیا منطبق بر اصول سئو هست یا خیر، محتوای تولید یونیک و بهینه هست یا خبر ، اینکه وضعیت لینک سازی داخلی به چه شکل هست، تعداد محتوای مد نظر کارفرما جهت پوشش کامل کلمات کلیدی سایت از جمله مواردی هست که در تعیین هزینه سئو نقش مهمی دارند .

مورد مهم دیگر که در تعیین هزینه گوگل نقش دارد بحث کلمات کلیدی هست ، اینکه چه تعداد کلمه کلیدی مد نظر کارفرما می باشد ، جایگاه مد نظر کارفرما در گوگل چه رتبه ای ست ، کلمات کلیدی چقدر رقیب دارد و رقبا چقدر برای این کلمات زحمت کشیده اند در هزینه سئو نقش اساسی دارد.

مورد مهم دیگر لینک سازی خارجی هست ، اینکه روی سایت خبر رپرتاژ کار شود یا خبر فقط لینک سازی در سایت های خارجی و رایگان کافیست در هزینه سئو تاثیر گذار است .

هزینه سئو

جدول تعرفه سئو الکانت وب

توجه

مدت زمان پروژه سئو 12 ماه می باشد وهزینه های زیر تقسیم شده در 12 ماه و به صورت اقساط می باشد.(قیمت دقیق کلمات کلیدی بعد از آنالیز مشخص میشود)

پکیج پایهپکیج حرفه ایپکیج فول
قیمت ماهانه5میلیون
10 میلیون15 میلیون
تولید محتوای یونبک برای صفحات هدف
تولید محتوای یونیک برای بلاگ سایت
تعداد کلمات کلیدی ریشه
246
آنالیز لینک ها و اصلا ح لینک های مخرب
بهینه سازی ساختار سایت
بهینه سازی لینک های داخلی
درج خبر رپرتاژ
لینک سازی خارجی
گزارش ماهانه سئوی سایت
بهینه سازی تصاویر
کار در شبکه های اجتماعی
بروزرسانی دوره ای محتوا
درج سایت در گوگل مپ
بهینه سازی robots.txt
درج نقشه سایت در وبمستر
بالا بردن رتبه core web vitals
گزارش ترافیک سایت

قیمت سئو کلمات کلیدی چطور محاسبه میشود؟

در حال حاضر رقابت بر سر کلمات کلیدی ریشه و هدفمند بسیار زیاد می باشد و روز به روز این رقابت بیشتر و بیشتر میگردد .

شاید در 10 سال قبل کسی با کلمه خبر رپرتاژ آشنایی نداشت چون نیاز به خبر رپرتاژ نبود با یک محتوای یونیک و چند بک لینک یک سایت را میشد چند روزه به صفحه اول گوگل آورد اما امروزه این امر محال است و تعیین قیمت دقیق سئو کلمات کلیدی به مقوله های متعددی وابسته است اما برای تعیین حدودی هزینه سئو کلمات کلیدی بدین روش میتوان عمل کرد :

برای تعیین هزینه سئوی کلمات کلیدی ابتدا می بایست تعداد صفحات ایندکس شده برای کلمه مورد نظر را آنالیز کرد تا مشخص گردد چه تعداد صفحه در خصوص این این کلمه کلیدی ایندکس شده اند ، سپس سراغ وب سایت های مرتبط با کلمات کلیدی که در گوگل رتبه بندی ده شده اند میرویم و برسی میکنیم چقدر روی این کلمات کلیدی عملیات سئو انجام داده اند و چقدر محتوا ارگانیک تولید کرده اند و بک لینک زده اند و در نهایت بر اساس حجم کاری که رقبا برای کلمات کلیدی انجام داده اند و مدت زمانی که صرف کرده اند می توان هزینه هر کلمه کلیدی مشخص کرد.

SEO PRICE KEYWORDS

میانگین قیمت سئو در سال 1400 چقدر می باشد ؟

میانگین قیمت سئو در سال 1400 به صورت تخمینی بر اساس مدت زمانی که برای سئو صرف میشود ، تعداد کلمات کلیدی ،میزان تولید محتوای انجام گرفته و  تضمین ماندگاری در صفحه اول گوگل تعیین میشود که در ادامه شرح می دهیم :

  1. هزینه سئو  دو عبارت کلیدی ریشه برای یکسال هر ماه 2تا4میلیون تومان
  2. هزینه سئو 4 عبار کلیدی ریشه برای یکسال هر ماه 3.5 تا7 میلیون تومان
  3. هزینه سئو 6 کلمه کلیدی ریشه برای یکسال هر ماه 5 تا 9 میلیون تومان

باید توجه داشت وقتی سایت رنک میگیره و رتبه سایت بالا میرود حد اقل 20 تا 30 گروه کلمه کلیدی پسوند دار(کلمه ریشه اصلی) و پیشوند دار (کلمه ریشه اصلی) در گوگل نمایش داده میشود و فقط صرفا کلمه هدف مورد توافق نیست که در گوگل نمایش داده میشود.

قیمت فوق قیمت تقریبی الگانت وب بوده و هزینه دقیقی برای سئو نمی توان تعیین کرده و هر شرکت سود مورد نظر خود را محاسبه و  هزینه مد نظر خود را به کارفرما اعلام میکند.

قیمت سئو به صورت ماهیانه بر اساس تعداد کلمات کلیدی

سئو سایت به صورت ماهیانه یکی از رایج ترین روش های سئو در بین شرکت های سئو کار در ایران می باشد.

در این روش هزینه سئو کلمات کلیدی برآرود میشود و در 12 ماه معمولا تقسط میگردد و هر ماه سئو کار گزارش پیشرفت کار را برای کارفرما ارسال میکند و کارفرما هم به صورت ماهیانه هزینه سئو را پرداخت میکند.

میانگین هزینه ماهیانه سئو در ایران 2 تا 10 میلیون تومان می باشد که با توجه به نوع کلمات ، میزان رقابت کلمات کلیدی و جایگاه درخواستی کارفرما خیلی میتواند هزینه سئو تغییر کند.

در انتهای دوره سئو سایت در صفحه اول گوگل تحویل کارفرما شده و بعد از آن کارفرما متعهد به نگهداری از وب سایت می باشد در غیر اینصور یک قرارداد نگهداری سئو مابین سئو کار و کارفرما بسته میشود که سئو سایت بروز نگهداری شود و در صفحه اول گوگل ماندگار شود.

SEO-MAHIANE

هزینه سئوی سایت به صورت ساعتی و پروژه ای

برای تعیین هزینه سئو به صورت پروژه ای و یا ساعتی باید ابتدا کلمات کلیدی مورد درخواست کارفرما مشخص شود  ، سپس شرکت سئو کار کار آنالیزر کلمات را شروع کرده و رقبایی که روی این کلمات کار کرده اند و جایگاه مورد درخواست کارفرما برسی و آنالیز شود و در نهایت میتوان نرخ کلی هزینه سئو را ارائه داد.

به طور میانگین نرخ هر ساعت کار سئو از 100 تا 400 هزار تومان متغیر می باشد ، علت این امر کیفیت و  درصد سود هر شرکت سئو می باشد. اگر کارفرما کار را به صورت پروژه ای ارائه دهد شرکت سئوکار حجم کار را برسی و یک قیمت کلی برای یک مدت زمان خاص تعریف میکنند که در ایران این نرخ بین 10 تا 25 میلیون در سال می باشد .

 در صورت توافق طرفیت قرارداد سئو به صورت پروژه ای را انعقاد می نمایند.

شرکت سئو کار هم موظف هست هر ماه یک گزارش از روند انجام خدمات سئو و پیشرفت کار به کارفرما ارائه دهد تا در جریان پیشرفت کار قرار گیرد.

در انتهای قرارداد شرکت سئوکار سایت را میبایست صفحه اول گوگل سئو شده تحویل کارفرما دهد و کارفرما موظف به مدیریت و نگهداری سایت در آینده می باشد مگر اینکه قرار داد نگهداری سایت منعقد گردد.

SEO-PRICE-PROJECT

قیمت سئوی وردپرس و جوملا چقدر است ؟

و اما سئوی وردپرس این سیستم مدیریت محتوای جهانی مورد علاقه من و خیلی دیگر از دوستان در سرتاسر جهان که در دنیا بلوایی به پا کرده !

این سستم محبوب که اکثر سایت های اینترنتی که در وب مشاهده میکنید با این سیستم پیاده سازی شده اند نرخ سئو سایت وردپرس هم ماننده دیگر سیستم های محتوا مانند هزینه سئو جوملا ، دروپال ، می باشد یعنی کلمات کلیدی و جایگاه کلمات کلیدی نقش تعیین کننده در هزینه سئو وردپرس را دارد ، گر شرکت سئو کار بخواهد برای سئوی بهتر از رپرتاژ آگهی استفاده کند که این هزینه بیشتر هم خواهد شد.

اگر قالب وردپرس سئو بیس باشد و ساختار نوشته ها و برگه ها و ارتباط مطالب به یکدیگر اصولی پیاده سازی شود روال و روند سئو خیلی خوب پیش خواهد رفت ، رعایت تمامی نکات سئو و ادامه دادن این روال نقش اساسی در مدیریت هزینه های سئو دارد اگر صفحات تکراری و بدون استراتژی ساخته شود ، بدون اطلاع از قواعد سئو میتوان گفت مسیر را اشتباه رفته اید و 200خبر رپرتاژ هم زده شود ، فقط این هزینه هست که بیهوده صرف میشود و هیچ اثری نخواهد داشت.

SEO-wordpress

مخاطب گرامی شما میتوانید با برسی نمونه کارهای ما، سوابق سئو ما،تحقیق از مشتریان ما ، حتی برسی و انالیز نمونه کارهای سئویی که در گوگل بالا آورده ایم پروژه سئوی سایتتان را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و کمترین هزینه مشکلات و ایرادات سایت شما را مرتفع و سئوی سایت شما را تکمیل کنیم و طعم شیرین فروش اینترنتی و بازاریابی آنلاین را بچشید.تولید محتوای ارگانیک ، لینک سازی اصولی ، استفاده از خبر رپرتاژ ، کار در شبکه های اجتماعی ، انتقال سایت شما بر روی سرور ویژه سئو ، استفاده از شبکه توزیع محتوا ، استفاده از SSL بر روی سایت و ده ها خدمات دیگر بر روی سایت شما انجام میدهیم تا سایت شما رتبه برتر گوگل گردد. ما همراه در کنار شما هستیم تا شما از خدمات ما بیشترین بهره را ببرید و کسب و کار خود را رشد دهید، هیچ لذتی بهتر این از این نیست.

سوالات اریج

هزینه سئوی سایت من چقدر میشود ؟

هزینه سئو با متغیرهای زیادی ارتباط دارد ، اینکه سایت با چه کلماتی قرارهست سئو شود ، جایگاه مورد نظر کارفرما کدام رتبه هست ، چه تعداد رقبا وجود دارد و خیلی مسائل دیگر.

استفاده از خبر رپرتاژ در هزینه سئو تاثیر دارد ؟

بله خبر رپرتاژ خیلی روی سئوی سایت تاثیر مثبت میگذارد اما هزینه عملیات سئو سایت را بشدت بالا می برد پس می بایستی به صورت اصولی استفاده شود.

هزینه سئو سایت را چطور دریافت میکنید؟

مجموعه الگانت وب هزینه سئو را به صورت اقساط 12 ماهه دریافت میکند تا هم کارفرما روال پیشرفت کار را مشاهده کند و هم هزینه سئو را اقساط پرداخت کند.

هزینه سئو سایت وردپرس چقدر است ؟

فرقی بین سیستم های مدیریت محتوا ندارد قواعد سئو برای همه سایت ها یکسان هست .

آیا قیمت نهایی سئو بر اساس تعدا کلمه تعیین می شود ؟

بله هر قدر تعداد کلمات کلیدی و همچنین رقابت بر سر این کلمات بیشتر باشد هزینه نهایی سئو هم بیشتر خواهد شد

آیا برای برسی هزینه کلمات کلیدی سئوسایت مشاره می دهید ؟

بله ، با کمال افتخار، الگانت وب آمادگی دارد تا در صورت لزوم سایت شما و کلمات کلیدی سایتتان را برسی و آنالیز نموده و هزینه نهایی خدمت شما اعلام گردد.