آموزش سئو

فهرست مطالب

آموزش خصوصی سئو یک بحث سنگین علمی و تجربی ات که البته هر  دوره تغییراتی هم موتور های جستجو گر در الگوریتم های موتور جستجوگر می دهند که اگر با این سیستم بروز نباشید از قافله حتما عقب خواهید ماند و رقبا از شما جلو خواهند زد.

ما در مجموعه الگانت وب آخرین و بروزترین مطالب مروبط به سئوی ارگانیک را به صورت عملی خواهیم اموخت و شما را برای سئو سخت ترین سایت ها آماده خواهیم کرد.

شما می توانید هر صفحه ای از سایت را که مد نظر داشتید به راحتی در عرض چند ماه سئو کرده و به صفحه اول بیاورید.

داشتن استراتژی در بحث سئو بسیار مهم است ، مجموعه الگانت در اموزش سئو این نکات دقیق آموزش داده خواهد شد. شما در پایان آموزش خصوصی سئو از استراتژی تولید محتوا ، داشتن تقویم تولید محتوای ارگانیک ،  لینک سازی اصولی داخلی ، بک لینک سازی خارجی، درج رپرتاژ خبری، گرفتن سیگنال در شبکه های اجتماعی، کار در شبکه های ویدوئی ،افزایش رتبه  را مسلط خواهید شد.

seo-learning

آموزش خصوصی سئوی وردپرس

برای مثال در بحث آموزش سئو بیشترین تقاضای آموزش حول محور سئو وردپرس میگردد. سیستم سی ام اس وردپرس واقعا دریای بی کرانی از دانش درونش نهفته است و بی نهایت جای کار و ارتقا دارد .

ما سعی میکنیم تمامی قوانین و قواعد سئو وردپرس رو مو به مو تشریح کرده و قواعد تکنیکی سئو رو روی این پلتفرم آموزش دهیم .

آموزش خواهیم داد از مخازن افزونه های وردپرس بهترین افزونه های سئو رو نصب کنید  و نحوه کار با اون افزونه ها را به شما آموزش خصوصی خواهیم داد.

امکان نصب و کانفیگ قالب در وردپرس مهیا هست ما در این سیستم بهترین و سئو بیسترین قالب های وردپرس را تشریح و آموزش نحوه کار با این قالب های سئو بیس را به شما کار آموزان عزیز خواهیم داد تا پایه اولیه سئو را محکم بردارند.

ما در این جلسات به شما دانشجویان و کارورزان عزیز به صورت تجربی نکات سئو را آموزش خواهیم داد تا در عمل به این علم مسلط گردید.

تمامی آموزش ها به صورت خصوصی و منطبق با پرتکل های بهداشتی برگزار میشود و بیش از 2 نفر نبایستی در یک جلسه حضور داشته باشند.

سر فصل های آموزش خصوصی سئو

آژانس تبلیغاتی الگانت وب سرفصل های زیر را برای آموزش خصوصی سئو در نظر دارد :

 • تعریف مقدماتی در خصوص سئو سایت و الزامات اولیه سئو ، و پیش فرض های یک سایت سئو بیس تشریح میگردد.
 • آموزش استراتژی تولید محتوا و داشتن تقویم تولید محتوا که از نون شب واجب تر است.
 • آموزش ایجاد صفحات یونیک و غیر تکرای و برسی دوره ای وب مستر تولز گوگل جهت ریدایرکت صفحهات تکراری
 • آموزش صحیح لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی جهت گرفتن بیشترین رتبه از گوگل
 • آموزش ابزارهای ضروری جهت آنالیزر سئو و وضعیت وب سایت
 • آموزش رفع ایرادات و باگ های سایت جهت بهینه شدن وب سایت
 • آموزش کار در شبکه های اجتماعی جهت انتقال بیشترین سیگنال به گوگل
 • آموزش استفاده از رپرتاژ خبری جهت افزایش رتبه سایت در گوگل
 • برسی و آنالیز سایت های رقبا جهت قرارگرفتن در بهترین موقعیت رقابت
seo-learning

اموزش قواعد کلی سئو

قبل از شروع جلسه سئو در حدود 1 ساعت در مورد مزیت های سئو و اینکه چه بازار کاری این مقوله دارد و اینکه اینده سئو به چه صورت هست ، با ذکر چند نمونه از سئو کاران موفق که درآمد میلیاردی دارند تشریح خواهد شد سپس به الزامات دیگر مانند پیش نیاز های یک فرد جهت آموزش سئو ، مطمئنا هر فردی که گرایش به سئو دارد میبایستی پیش زمینه هایی مانند اشنایی با زبان HTML ،PHP کار با سی ام اس های مطرح مانند وردپرس و جوملا و سابقه انجام کار طراحی سایت را داشته باشند تا بتوان در مورد سئو و آموزش سئو با یکدیگر صحبت کنیم.

در مرحله بعد در خصوص طرح و استراتژی صحبت خواهیم کرد که میبایستی یک برنامه مفصل از شروع به کار سئو تا پایان کار پروژه سئو پایه ریزی شود و با همان طرح تا انتهای کار پیش رفت.در این سیستم داشتن برنامه و صبر و تفکر منطقی و ایستادگی در مقابل این برنامه ها حرف اول و اخر را میزند یعنی یک طرح ریزی اصولی و ایستادگی بر همان طرح ریزی تا رسیدن به هدف نهایی که همان رتبه های برتر گوگل میباشد.

تشریح آموزش سئو بر اساس تجربه

مسائل مربوط به ساخت صفحات سایت و تولید محتوای یونیک و ارگانیک به صورت عملی آموزش داده خواهد شد ، اینکه برای سئو سایت میبایستی یک تقویم تولید محتوا داشته باشد و طبق همان تقویم کار تولید محتوا را اغاز کنید که اتفاقا یکی از اصول پایه ای گرفتن رتبه الکسا می باشد.

ما در این آموزش به شما خواهیم آموخت چطور از طریق شبکه های اجتماعی به گوگل سینگال دهید و رنک این ایتم را بگیرید .

ابزارهایی مانند گوگل وبمستر برای برسی وردری های سایت و پیغام خطاهای احتمالی را برسی کنید و بتوانید جایگاه سایت را تشخصی دهید در گوگل.

ما در آموزش خصوصی سئو در خصوص درج بک لینک های اصولی بحث ویژه ای خواهیم کرد به این خاطر بحث خواهیم نموده که در حال حاضر 40 تا 50 رنک صفحات با بک لینک های قوی ثبت خواهد شدو یکی از روش های گرفتن بک لینک قوی همین رپرتاژ خبری می باشد ، اینکه متن سئو شده بنویسیم و انکر تکست صحیح انتخاب کنیم نکات خیلی ریز و نهفته ای دارد که بازگو خواهیم کرد.

در این آموزش خصوصی سئو حتما نمونه های فوق هر کسب و کاری را که مد نظر کار آموز باشد جهت انالیز باز خواهیم کرد و به کارآموزان عزیز خواهیم آموخت در عرض چه مدت و با کدام روش های سئو به این رتبه در گوگل دست پیدا کرده است و این روش بهترین و میانبرترین روش آموزش سئو میباشد.

آموزش آخرین آپدیت های سئو

یکی از مسائل مهم در سئوی سایت داشتن دانش بروز و آپدیت نمودن خود در این حیطه می باشد ، الگوریتم های سئو مدام در حال تغییر و بروزشدن است و در صورتی که خودتان را بروز نکنید از قافله رقبا عقب خواهید ماند.

در این زمینه آخرین تغییرات الگوریتم ها ی گوگل مانند : الگوریتم BERT ،الگوریتم تازگی محتوا ،الگوریتم رقص گوگل ،سندباکس گوگل ،الگوریتم مرغ مگس خوار ، الگوریتم پاندا،الگوریتم پنگوئن ،الگوریتم کبوتر ، الگوریتم رنک برین مربوط به نحوه تولید و بروزرسانی تولید محتوا ، نحوه درج رپرتاژ خبری و لینک های که به صورت تخصصی در این مقالات می بایستی درج شود ، جلوگیری از ایجاد صفحات تکراری ، و آموزش ریدارکت 301 برای صفحات تکراری ، و خیلی نکات ریز و کاربردی به هنرجویان عزیز منتقل خواهد شد.

ما در مجموعه الگانت وب آخرین الگوریتم های بروز موتورهای جستجو را برای شما هنرجویان عزیز باز خواهیم کرد و با ذکر مثال عملی این موارد را در ذهن شما تثبیت خواهیم نمود. در ادامه بخش آنالیز سئو رقبا را به صورت عملی باز خواهیم کرد.

seo-learning

آموزش آنالیزر سئو سایت های بزرگ

یکی از خدمات آموزش خصوصی سئو در محجوعه بزرگ الگانت وب آموزش آنالیز سئوی سایت های بزرگ و موفق مانند دیجی کالا می باشد ، در این آموزش ما با ابزارهایی مانند ahrefs ,ALEXA وMoz  به صورت عملی برسی میکنیم این سایت ها چه رتبه ای دارند ، چقدر بک لینک گرفته اند ، از چه سایت های لینک دریافت کرده اند ، لینک ها به چه صورت درج شده اسند ، مطالب و لینک های رپرتاژ به چه شکل و در چه بازه زمانی درج شده است ، سیستم تولید محتوای این سایت ها چگونه است ، رتبه اسپم بک لینک ها چقدر می باشد و خیلی از موارد مهم دیگر.

آنالیز سئوی سایت های رقب چه اثراتی دارد ؟

 1. بدست آوردن یک نقشه راه امتحان شده توسط رقبا
 2. بدست اوردن سایت های مفید جهت لینک سازی
 3. محاسبه میزان لینک سازی با توجه به میزان کاری که رقبا انجام داده اند
 4. برسی رنک سایت خودتان و میزان کاری که انجام داده اید
 5. بدست آوردن بهترین و درست ترین مسیر برای سئو
seo-learning

بازار بزرگ کار بعد از آموزش خصوصی سئو

در عصر دیجیتال و در حال حاضر که بدلیل وجود ویروس منحوس کرونا اکثر کسب و کارها و صاحبان مشاغل به سمت فضای مجازی سرازیر شده اند ، تمامی کسب و کارها بدنبال بدست آوردن این بازار برای کسب و کار خویش می باشند. کسب و کارهایی در این زمینه موفق هستندکه استراتژی سئو داشته باشند و مشوره صحیح گرفته باشند و تا پایه قوی پایه گذاری نمایند.

در این بین تیم ما امکان آموزش خصوصی سئو به تمامی کسب و کارها در هر زیمنه را دارد تا صاحبان مشاغل با کمترین هزینه بیشتر بازخورد را ببینند.

روشن و واضح هست متخصصانی که در زمینه سئو مهارت و توانایی دارند بازار کار بسیار خوبی خواهند داشت ، و میتوان از این دریای سفارشات سئو بهترین و ارزشمند ترین قرارداد ها را گلچین کنند.

الگانت وب با نگاه توانمند سازی افراد  در زمینه سئو خدمات ارزشمندی را به صورت کلاس های تخصصی و عملی در اختیار کلیه مشاغل و کسب و کارهای علاقمند در این زمینه قرار می دهد .

امید است با فراگیری این علوم و استفاده تخصصی و اصولی از این علم خدمات بیشماری به کسب و کارهای میهن عزیزمان ایران ارائه دهیم و در جهت پیشبرد اهداف عالی کشورمان  نقشی داشته باشیم.

seo-learning

سخن پایانی

الگانت وب با دارا بودن تیم تخصصی آموزش سئو توانایی آموزش اصولی قواعد سئو را در محیط مناسب را داشته و میتواند کسب و کارهایی که بدنبال آموزش سئو و بازاریابی تحت وب هستند مسلط نماید.

آموزش تخصصی اصول و قواعد سئو ، آموزش اصول اولیه تولید محتوا و لینک سازی ، آموزش خصوصی درج خبر و همچنین لینک سازی خارجی و آنالیز سایت های برتر در زمینه کسب و کارهای مرتبط به کارفرما از جمله خدمات آموزش مجموعه الگانت وب می باشد ، خروجی این آموزش تسلط کامل بر سئو و توانایی گرفتن انواع پروژه سئو می باشد .این مهارت در طول زمان و با پشتیبانی الگانت وب بیشتر رشد نموده و به یکی از متخصصان سئو در کشور تبدیل خواهید شد. آرزوی قلبی ما رشد و پویایی جوان کشور عزیمان ایران و سربلندی این جوانان عزیز و دیدن چهره شاد و بدون دغدغه این عزیزان میباشد و این مهم با کار، تلاش ، استقامت ، ارتقاء علمی و با علم روز همراه شدن در این کارزار بدست نخواهد امد.

با الگانت وب هم با هم رشد خواهیم کرد

سوالات متداول

خدمات آموزش خصوصی سئو الگانت وب چند جلسه برگزاری میشود؟

با توجه به تعیین سطح کارآموزش از 5 تا 10 جلسه متغیر می باشد.

هزینه آموزش خصوصی سئو چقدر می باشد؟

هزینه سئو با توجه به تعداد جلسات تعیین میشود اما به صورت حدودی از ساعتی 200 هزار تومان شروع میشود.

محل برگزاری جلسات آموزش سئو کجا می باشد ؟

محل آموزش سئو در دفتر شرکت الگانت وب و حضوری می باشد.

آیا آموزش سئو به صورت مجازی امکان پذیر است ؟

بنا به درخواست کارآموز امکان آموزش سئو از راه دور و مجازی امکان پذیر می باشد.

آیا آناللیز سئوی سایت های موفق آموزش داده میشود؟

بله حین آموزش یک نمونه سایت مطرح آنالیز و تمامی موارد سئوی استفاده شده در سایت آموزش داده میشود.